Oto Ekspertiz Nedir?

Oto Ekspertiz Nedir ?

Oto Ekspertiz Nedir ?

Oto Ekspertiz Nedir? – Araç sahiplerinin, araçlarının mevcut durumunu raporlamak istemeleri ve oto alım – satım işlemlerinde sorunla karşılaşmak istememeleri için geliştirilmiş bir rapor hizmetidir.
Oto ekspertiz raporu ile aracınızı satmak istediğiniz kişi veya kuruma bu rapor ile aracınızın mevcut durumunu belgeyebilir, böylece değerinde satabilirsiniz.
Oto ekspertiz raporu randevusu almak için hemen bize ulaşın, aracınızı ve zamanınızı garanti altına alın..

Daha fazla oku “Oto Ekspertiz Nedir ?”

Oto Ekspertiz Ne Kadar Sürer?

Oto Ekspertiz Ne Kadar Sürer?

Oto Ekspertiz Ne Kadar Sürer?

Oto Ekspertiz Ne Kadar Sürer Oto ekspertiz işlemi müsaitlik durumu ve yapılacak işlem sayısına bağlı olarak 30 Dakika ile 2 saat sürebilmektedir. Ümraniye ilçesinde bulunan oto ekspertiz firmamızdan randevu alarak, oto ekspertizinizi uygun fiyata ve hızlıca yaptırıp raporunuz ile alım – satım işlerinizi güvence altına alabilirsiniz.
Son yıllarda sürekli olarak araç alım satım işlemlerinde telefonlarda geçirilen süre ve konuşmaların büyük bir kısmı “araçta boya var mı”, “değişeni var mı” gibi gereksiz ama önemli sorularla geçirilmektedir.
Tüm bu soruları ortadan kaldırarak vakit kazanmak için oto ekspertiz raporunuzu hemen alın, aracınızı satarken veya araç alırken oto ekspertiz raporu ile güvenli alışveriş yapın...

Oto ekspertiz işlemi müsaitlik durumu ve yapılacak işlem sayısına bağlı olarak 30 Dakika ile 2 saat sürebilmektedir. Ümraniye ilçesinde bulunan oto ekspertiz firmamızdan randevu alarak, oto ekspertizinizi uygun fiyata ve hızlıca yaptırıp raporunuz ile alım – satım işlerinizi güvence altına alabilirsiniz.
Son yıllarda sürekli olarak araç alım satım işlemlerinde telefonlarda geçirilen süre ve konuşmaların büyük bir kısmı “araçta boya var mı”, “değişeni var mı” gibi gereksiz ama önemli sorularla geçirilmektedir.
Tüm bu soruları ortadan kaldırarak vakit kazanmak için oto ekspertiz raporunuzu hemen alın, aracınızı satarken veya araç alırken oto ekspertiz raporu ile güvenli alışveriş yapın...

Sizin aracınız ne kadar güvenlidir?

Sizin aracınız ne kadar güvenlidir?

Sizin aracınız ne kadar güvenlidir?

yüksek hızlara ulaşabilen araçlara sahip olmamızla beraber kaza riskleri çoğalmış oldu. Bu kapsamda gelişen teknolojiyle otomobillerde ki aktif ve pasif güvenlik sistemlerini inceleyeceğiz. Bu konuda bilgi sahibi olmak araç seçimi yaparken aslında kendimizi ne kadar güvene aldığımızı belirlemektedir.
Aktif güvenlik sistemleri kaza öncesi kontrolü sağlayarak kazanın en hafif biçimde olması veya kazanın önlenmesi için hazırda, tetikte olan sistemleri oluşturuyor.
ABS (Anti Bloke Fren Sistemi): Frene basıldığında tekerleklerin kilitleyerek kızaklamasıyla aracın yolda kaymasını engelleyen fren sistemidir.
Daha fazla oku “Sizin aracınız ne kadar güvenlidir?”

Oto Ekspertiz Ücreti Ne Kadar?

2017 Oto Ekspertiz Ücreti Ne Kadar?

2017 Oto Ekspertiz Ücreti Ne Kadar?

2017 Oto Ekspertiz Ücreti Ne Kadar? Oto ekspertiz ücreti 2017 yılı için çok fazla ve amatör firmalar olduğu için değişiklik göstermektedir. Oto ekspertiz çeşitli paketlere bölüm uygun fiyatlı gösteren firmalar vardır. Bizce oto ekspertiz tek paketli bir hizmettir. Bir aracı alırken sadece kaportasına veya motoruna bakmanız sizi yanlış ve hatalı aracı satın almanızdan başka bir işe yaramaz. O yüzden bizim prensibimiz bir araçmı alacaksınız biz bunu tepeden tırnağa kadar inceler, bilgisayar kontroleri yaparız. Oto ekspertiz işleminde En ufak kusuru dahi göz ardı etmeyiz. Siz ve sevdikleriniz için en iyi ve en doğru bilgiyi sunarız. Bu işlemler kapsamında size yazılı ve sözlü olarak araç detaylarını anlatırız. Zaman ve gün bazlı Kampanyalarımız olduğundan fiyat bilgilerimiz değişiklik göstermektedir. Bu nedenle buraya fiyat yazmamız doğru olmaz. Bizi arayıp fiyat bilgisi almanız  Sadece 30 Saniyenizi Alacaktır. En doğru fiyat bilgisini telefonda alacağınız için bize güvenin ve bizi arayın 0533 369 99 10 Ümraniye oto ekspertiz; verdiği güven ile kolayca oto alım satım işlemlerinizi yapabilmeniz için alınır.

Oto ekspertiz için yapılacak ödeme, para kaybınızı veya zarara uğramanızı önler. Ekspertizi yapılmış bir araç almak içinizi rahatlatacağı gibi sorunla karşılaşma ihtimali çok azdır. Aynı şekilde araç satarken oto ekspertiz raporunu göstermeniz aracınızın değer kaybını önler.

Son zamanlarda kötü niyetli kişiler, boyalı, kazalı veya değişeni olan araçları tespit edilmeden piyasa fiyatına satmaya çalışmaktadır. Her ne kadar telefonla veya yüz yüze güven sağlasalar da aracı aldıktan sonra problemle karşılaşmanız size maddi ve manevi kayıplara uğratabilir.

2. el oto ekspertizi hemen yaptırın, raporunuz ile araç alım satım işlemlerinizde rahat edin..

Otomobillerde Fren Sistemi ve Disk frenler

Otomobillerde Fren Sistemi ve Disk Frenler

Otomobillerde Fren Sistemi ve Disk Frenler ?

Otomobillerde Fren Sistemi ve Disk Frenler Bir otomobildeki en önemli parçalardan biridir. Güvenli bir sürüş için fren sistemlerinin sağlam olması gerekir. Fren sistemi ne kadar kuvvetli ise o kadar güvenli yolculuk yapabiliriz. Fren sisteminin önemini bilen otomobil firmaları yeni modellerde disk frenleri kullanmaya başladı.
Bilindiği gibi fren sisteminin çalışması şu şekilde gerçekleştiriliyor; fren pedalına basıldığı anda sistemde yer alan hidrolik sıvı yer değişikliğine uğruyor. Bu değişimin ardından fren disklerinde meydana gelen sürtünme otomobilin yavaşlamasını sağlıyor. Fren pedalına ne kadar fazla güç uygulanırsa, o kadar yavaşlama gerçekleşiyor.
Disk frenler eski otomobillerde sadece ön tekerleklerde yer alırken, yeni modellerde dört tekerde de yer almaya başladı. Ancak hala önemli kısım ön tekerleklerde yer alan disklerdir. Bunun nedeni frenlemenin en iyi ön tekerlekler kısmında gerçekleştiriliyor olmasıdır.
Daha fazla oku “Otomobillerde Fren Sistemi ve Disk Frenler”

Otomobillerin Aküsü Hangi Durumlarda Biter?

Otomobillerin Aküsü Hangi Durumlarda Biter?

Otomobillerin Aküsü Hangi Durumlarda Biter?

Otomobillerin en önemli parçalarından biri aküdür. Akünün bitmesi yolda kalmanız anlamına gelecektir. Bu nedenle akünün düzenli olarak kontrolde geçmesi gerekir. Özellikle kış aylarında akünün daha fazla güç harcaması daha çabuk bitmesine neden olacaktır.
Akünün çabuk bitmesinin birçok nedeni bulunmaktadır. Otomobilde klimanın ve sileceklerin fazla çalışması, otomobille çok fazla dur – kalk yapılması, motorun düşük devirde çalışması ve yoğun trafikte yolculuk etmek akünün daha çabuk bitmesine neden olur.
Daha fazla oku “Otomobillerin Aküsü Hangi Durumlarda Biter?”
Euro Emisyon Standartları Nelerdir

EURO Emisyon Standartları Nelerdir?

EURO Emisyon Standartları Nelerdir?

EURO Emisyon Standartları Nelerdir? Araç sayısı her geçen gün hızla artmaktadır ve çevre kirliliğine yol açmaktalardır. Son yıllarda bu artış oranı eskiye göre çokça fazladır. Araç sayısında ki büyük artış, bir çözüm üretmenin, bir yolun bulunması gerekliliğini gündeme getirmektedir. Çözüm için egzoz emisyonlarına standartlar çözülmesine karar verilmiştir. Her bir aracın belli bir standartta çevreye egzoz gazı vermesi kararlaştırılmıştır. Bu standartlar her sene zorlaştırılıyor ve emisyon değerleri düşürülmektedir.
Birçok ülke emisyon değerlerini azaltmayı amaçlayan Kyoto Protokolü’nü onayladığı için, otomobil firmaları ve bilim adamları hava kirliliğinin azaltılması ile ilgili çalışmalar yapıyor. Hava kirliliğini önlemek amacı ile motorlu araçlara getirilen AB ülkelerinin ardından, 2009 yılından itibaren ülkemizde de zorunla hale gelmiştir.

Daha fazla oku “EURO Emisyon Standartları Nelerdir?”

Aracın Hararet Yapması ve Bilinmesi Gerekenler

Aracın Hararet Yapması ve Bilinmesi Gerekenler

Aracın Hararet Yapması Halinde Bilinmesi Gereken Önemli Noktalar

Aracın Hararet Yapması Halinde Bilinmesi Gereken Önemli Noktalar
Aracınız hararet yaptığı anda ilk yapmanız gereken, aracınızı en kısa mesafede durdurup motorunuzun soğumasına olanak sağlamaktır. Uygulanması açısından en geniş kapsamlı olan ancak yanlış olan şudur; radyatör kapağının direkt açılmasıdır. Radyatör kısmı, yüksek sıcaklığın ve basıncın kendisini en çok hissettirdiği parçadır. Bu kısmın hemen acele ile açılması, kişiye geri dönüşü olmayacak zararlar verebilir. Bu hareket doğru bir hareket değildir.
Aracın motoru soğuduktan sonrasında ve radyatör kızgınlığı azaldıktan sonrasında; radyatör kapağı açılıp içerisindeki suyun seviyesini kontrol etmek uygun olur.
Daha fazla oku “Aracın Hararet Yapması ve Bilinmesi Gerekenler”

Hasar Sorgulama Kaza Sorgulama

Araba Hasar ve Kaza Sorgulama Nasıl Yapılmaktadır?

Araba Hasar ve Kaza Sorgulama Nasıl Yapılmaktadır?

Araba Hasar ve Kaza Sorgulama Nasıl Yapılmaktadır?

Araçların hasar geçmişini sorgulamanız için, HASAR yazarak, bir boşluk bırakıp, plakayı bitişik olarak yazdığınızda 5664’e göndermeniz yeterli olur

Hasar kaydı Sorgulaması Örneği
Örneğin sorgulayacağınız aracın plakası 01 AAA 111 ise 5664’e göndermeniz gereken mesaj aşağıdaki gibi olmalıdır
HASAR 01AAA111
Veya HASAR yazmadan yalnızca aracın plakasını yazarak da bu servisi kullanabilmektedir.
01AAA111

Hasar Sorgulama SMS Ücreti
Hasar sorgulama işlemi 7 SMS/14 kontörüyle ücretlendirilmektedir.

Motor Numarasıyla Hasar Sorgulama Örneği
HASAR M KJ25478965

Şasi Numarasıyla Hasar Sorgulama Örneği
HASAR S TK15KJTY413M569874

TC Kimlik Noyla Kaza Sorgulama Örneği
KAZA 12345678911

Tramer İhbar Noyla Kaza Sorgulama Örneği
KAZA 02548

Kaza Sorgulama SMS Ücreti
Kaza sorgulama işlemi 5 SMS/10 kontörüyle ücretlendirilir.
Kaza ve Hasar Sorgulama SMS Adresi
Kaza ve hasarlarınızı 5664’e kısa mesajla göndererek sorgulatabilmekteyiz.

Trafik Sigortası Sorgulaması Nasıl Yapılmalı?
Şirket kodu, acente numarası, poliçe numarası ve yanileme numarasıyla sorgulama yapmak amacıyla
TRAFIK 002 0632 2546987 2
Yazarak 5664’e kısa mesajla göndererek trafik sigortası sorgulaması yapabilmektedir.
Trafik Sigortası Sorgulaması SMS Ücreti
Trafik sigortası sorgulama işleminin ücreti 5 SMS/10 kontör ücretlidir.

Kasko Sorgulama Nasıl Yapılır?
Şirket kodu, acente numarası, poliçe numarası ve yanileme numarasıyla sorgulama yapmak için
KASKO 002 0632 2546987 2
Yazarak 5664’e kısa mesaj ile göndererek kasko sorgulaması yapabilmektedir.