Ümraniye Oto Ekspertiz Hakkımızda

Her marka ve model aracın aynı çatı altında bakılabildiği, bunun için gerekli teknolojiyi kullanan, Binlerde araca ekspertiz yapmış Uzmanlaşmış personel ile sürekli gelişen ve ekibini sürekli büyüten Alıcı ve satıcının, iki tarafında birlikte gönül rahatlığıyla güven duyduğu ve kimsenin mağdur edilmediği, Sözünün ve raporunun maddi manevi arkasında duran, Böylesine riskli ve servislerin dahi yapmaktan çekindiği bir işlemi kurumsal anlamda kendisine meslek edinmiş ve bunu başarmış, 2. El araçlara, %100 tarafsız, bağımsız, garantili ve bilgisayar raporlu ekspertiz raporu düzenleyen bağımsız bir kuruluştur.

Neden Biz?
Oto Ekspertiz Ümraniye, araç tamiri, alım satım ve aracılık yapılmamaktadır. Oto Ekspertiz Ümraniye’nin uzmanlığı sadece otomobil ekspertizidir. Araç muayenesi yapar, test eder, Oto ekspertiz yapar ve raporlar.

Nasıl Yaparız!
Oto Ekspertiz Ümraniye arabada olmayan bir arıza bulunmaz, katiyen mevcut arıza gizlenmez. Profesyonel teknisyenler ve ustalar ile son teknoloji ürünü test cihazlarının tespitleri raporlanır. Yanılma payı sıfıra yakındır.
Tüm testlerin ve kontrollerin sonuçları ayrıntılı biçimde bilgisayarda oluşturulan teknik verilerle birlikte rapor haline getirilir. Araç için profesyonel ikinci el ekspertiz raporu düzenlenir. Araç sahibi, onarım ya da bakım gerektiren konularda uzmanlarımız tarafından bilgilendirilir. Sizi kendi alacağınız arabayı kendine alıyormuş gibi inceler. Paranızı ve zamanınızı korur.

İletişim Bilgilerimiz

Tepeüstü Mah. Alemdağ Cad. No:554 Ümraniye - İstanbul

Uzman kadromuz oto ekspertiz

Uzman Kadro

Uzman Kadromuz ile sürekli gelişen teknoloji takip edip benimseyen ve personellerimizi düzenli eğitim ve arge programlarına dahil ediyoruz.

Sıfır Hata

Hata bizim için kabul edilemez bir oluşumdur. Başarılarımızın ardında herzaman ilk günkü heyecanımız yatıyor.

Mutlu oto ekspertiz müşterisi

Mutlu Müşteriler

Müşterilerimizin isteklerini herzaman ön planda tutarak ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Böylelikle herzaman Mutlu Müşterilerimiz oluyor 🙂

Kusursuz oto ekspertiz

Kusursuzluk İlkemiz

Her yeni müşteri bizim için özeldir. Müşterilerimiz için oto ekspertiz işlemlerini özen ve titizlikle yapıyoruz.

Oto ekspertiz uzmanı
ümraniye oto ekspertiz