Oto Ekspertiz Ücreti Ne Kadar?

2017 Oto Ekspertiz Ücreti Ne Kadar?

2017 Oto Ekspertiz Ücreti Ne Kadar?

2017 Oto Ekspertiz Ücreti Ne Kadar? Oto ekspertiz ücreti 2017 yılı için çok fazla ve amatör firmalar olduğu için değişiklik göstermektedir. Oto ekspertiz çeşitli paketlere bölüm uygun fiyatlı gösteren firmalar vardır. Bizce oto ekspertiz tek paketli bir hizmettir. Bir aracı alırken sadece kaportasına veya motoruna bakmanız sizi yanlış ve hatalı aracı satın almanızdan başka bir işe yaramaz. O yüzden bizim prensibimiz bir araçmı alacaksınız biz bunu tepeden tırnağa kadar inceler, bilgisayar kontroleri yaparız. Oto ekspertiz işleminde En ufak kusuru dahi göz ardı etmeyiz. Siz ve sevdikleriniz için en iyi ve en doğru bilgiyi sunarız. Bu işlemler kapsamında size yazılı ve sözlü olarak araç detaylarını anlatırız. Zaman ve gün bazlı Kampanyalarımız olduğundan fiyat bilgilerimiz değişiklik göstermektedir. Bu nedenle buraya fiyat yazmamız doğru olmaz. Bizi arayıp fiyat bilgisi almanız  Sadece 30 Saniyenizi Alacaktır. En doğru fiyat bilgisini telefonda alacağınız için bize güvenin ve bizi arayın 0533 369 99 10 Ümraniye oto ekspertiz; verdiği güven ile kolayca oto alım satım işlemlerinizi yapabilmeniz için alınır.

Oto ekspertiz için yapılacak ödeme, para kaybınızı veya zarara uğramanızı önler. Ekspertizi yapılmış bir araç almak içinizi rahatlatacağı gibi sorunla karşılaşma ihtimali çok azdır. Aynı şekilde araç satarken oto ekspertiz raporunu göstermeniz aracınızın değer kaybını önler.

Son zamanlarda kötü niyetli kişiler, boyalı, kazalı veya değişeni olan araçları tespit edilmeden piyasa fiyatına satmaya çalışmaktadır. Her ne kadar telefonla veya yüz yüze güven sağlasalar da aracı aldıktan sonra problemle karşılaşmanız size maddi ve manevi kayıplara uğratabilir.

2. el oto ekspertizi hemen yaptırın, raporunuz ile araç alım satım işlemlerinizde rahat edin..